Vyhledávání

Kontakt

kuzelky-tjtrebic

Fugnerova 10
Třebíč
ČR

603590456

kuzelnatrebic@centrum.cz, tjtrebic@seznam.cz

PŘÍŠTÍ ZÁPASY 2019/2020:

A: sobota 21.9. v 15:00

   (doma Dačice)

B: pátek 20.9. v 19:00

   (venku Kamenice B)

C: pátek 20.9. v 17:30

   (venku Žirovnice B)

D: čtvrtek 19.9. v 19:30

   (doma Velké Meziříčí)

E: pátek 20.9. v 20:00

   (doma Start Jihlava C)

KUŽELKÁŘSKÉ ODKAZY

    

NAŠI PARTNEŘI

   

Družstva:

Družstvo "A" 1.KLM 2018/2019

Vedoucí družstva: Robert PEVNÝ Soupiska: Dalibor LANG, Jiří MIKOLÁŠ, Kamil NESTROJIL, Mojmír NOVOTNÝ, Robert PEVNÝ, Václav RYPEL, Aleš ZEMAN

Družstvo "B" KP Vysočiny 2018/2019

Vedoucí družstva: Milan LENZ Soupiska: Lubomír HORÁK, Pavel KOHOUT, Michal KUNEŠ, Milan LENZ, Jaroslav TENKL, Lukáš TOMAN, Petr TOMAN, Karel UHLÍŘ

Družstvo "C" KP Vysočiny 2018/2019

Vedoucí družstva: Lenka CONCEPCIÓN Soupiska: Petr BŘEZNA, Lenka CONCEPCIÓN, Jan DOBEŠ, Petr DOBEŠ, Vladimír KANTOR, Jaroslav KASÁČEK, Dagmar RYPELOVÁ

Družstvo "D" KS-B Vysočiny 2018/2019

Vedoucí družstva: Tomáš BRÁTKA Soupiska: Tomáš BRÁTKA, Martin MICHAL, Libor NOVÁČEK, Jiří PAVLAS, Petr PICMAUS, Zdeněk TOMAN

REZERVACE TRÉNINKŮ

https://kuzelky.pchelp.cz/

1.KLM - 3.kolo

   ODLOŽENO NA 5.10. !!!

Krajský přebor - 2.kolo

   20.9.2019 Béčko si spravilo chuť a po úvodní domácí prohře uštědřilo ve druhém kole Béčku Kamenice kanára. Už po první rundě to bylo skoro o 100 kuželek (padalo to Mojmírovi Novotnému 503), další stovku k dobru přidala druhá třebíčská dvojice (Honza Dobeš krásných 481) a také třetí třebíčská dvojice si slušně zahrála
 
   20.9.2019 Céčko nenavázalo na bodový zisk z prvního kola, Žirovnice byla nad jejich síly, přestože nához utkání patřil Petru "Samprasovi" Tomanovi (452).
 

Krajská soutěž - 2.kolo

   19.9.2019 Do zápasového rytmu se konečně dostalo i Déčko a vstup do soutěže se vydařil. Zejména díky výkonu Jirky Mikoláše (466) a hře bez fíka Petra Dobeše Třebíč porazila Velké Meziříčí.
 
   20.9.2019 První ostrý zápasový nához má za sebou Mirek Ježek, za Éčko se parádně trefil (460). Ale byl z toho bohužel jen jeden dílčí bod a Éčko tak doma prohrává se Startem Jihlava C.

---------------------------------------------------------------

 

1.KLM - 2.kolo

   14.9.2019 Nováček ligové tabulky Vyškov pořádně prověřil sílu a schpnosti třebíčského Áčka. V zápase, který byl skoro ztracen, vykřesal naději na bodový zisk Lukáš Vik (566), když v prostřední rundě o 3 kuželky přehrál domácího Petra Pevného. Ale stále bylo potřeba vyhrát oba duely závěrečné rundy, což se už po třech vyhraných drahách povedlo Robertu Pevnému (583) i Kamilu Nestrojilovi (575). Bez fíku zahrál Mojmír Novotný (590).

 

Krajský přebor - 1.kolo

   13.9.2019 Céčko vstoupilo do sezóny úspěšně, v duelu s třebíčským rivalem z Bopa B potvrdilo roli favorita a zaslouženě si připisuje první dva body. Jedničkou duelu byl Luboš Horák s náhozem 450.
 
   13.9.2019 Naopak Béčko si vybralo svůj pátek 13. Domácí zaskočila dobře hrající Žirovnice B, jejíž řady vyšperkovaly skvěle hrající slečny Aneta Kusiová (468) a Barbora Švédová (463) a v závěru osobitě, leč účinně hrál s nejlepším náhozem utkání Tomáš Váňa (471). Po prvním kole tedy Béčko bez bodu, ale plán je dál jasný ;)

Krajská soutěž - 1.kolo

   14.9.2019 Úvodní kolo KS třebíčskému Éčku vyšlo krásně, odváží si z Jihlavy oba body. Jedničkou duelu byl Petr Picmaus za 443 poražených kuželek. Déčko má svůj úvodní zápas odložen.

---------------------------------------------------------------

 

1.KLM - 1.kolo

   8.9.2019 Sezóna je "odšpuntovaná", první kolo máme úspěšně za sebou. Třebíč si v Duchcově nakonec poradila s Hvězdou Trnovany, ikdyž cesta za výhrou byla malinko kostrbatá, dva body se počítají. Letní posila Lukáš Vik se uvedla nejlepším náhozem utkání 616, Vašek Rypel poslední dorážkou 70 sebral domácím poslední zbytky nadějí na úspěch.

---------------------------------------------------------------

 

CROWN CUP DAČICE 2019

31.8.2019 Příprava na sezónu je v plném proudu, opět jsme zavítali do Dačic na tamní Crown Cup. Rakouský celek KSV Wien potvrdil roli favorita a jasně zvítězil, o zbylé příčky byl tuhý boj do poslední rundy, před kterou měly všechny zbývající celky shodně 10 bodů. Dačice využily domácí prostředí a obsadily druhé místo, bronz putuje do Třebíče a nepopulární "brambory" odváží čerstvě druholigový Tehovec.
 

---------------------------------------------------------------

 

O POHÁR STAROSTY MĚSTA TŘEBÍČE 2019

Více zde: https://kuzelky-tjtrebic3.webnode.cz/novinky/
O POHÁR STAROSTY MĚSTA TŘEBÍČE 2019

Více zde: https://kuzelky-tjtrebic3.webnode.cz/novinky/
O POHÁR STAROSTY MĚSTA TŘEBÍČE 2019

Více zde: https://kuzelky-tjtrebic3.webnode.cz/novinky/

O POHÁR STAROSTY MĚSTA TŘEBÍČE 2019

Skončil 6.ročník turnaje O Pohár Starosty Města Třebíče. S ohledem na termínovou listinu nové sezóny a na množství předsezónních turnajů na okolních kuželnách byl účast nejslabší v historii. Přesto bylo k vidění několik pěkných výkonů. Na "trůn" se po 4 letech vrátil Kamil Nestrojil za nához 611. V ženách letos opět kralovala Dobešová, ale žezlo po Nadě převzala Marie za 548 poražených kuželek. Zúčastněným gratulujeme a přejeme hodně štěstí do nové sezóny.

 Pohár starosty města 2019 - Muži

Pohár starosty města 2019 - Ženy

---------------------------------------------------------------

TURNAJ O POHÁR MĚSTA SLAVONICE 2019

24.8.2019 První test před sezónou proběhl ve Slavonicích
 
Jako obvykle se ve Slavonicích sešlo 6 družstev, aby vyzkoušelo formu a rozehranost před dalším kuželkářským ročníkem. Třebíčští to měli letos trochu jako na houpačce, v týmovém součtu z toho vyšlo nepopulární 4. místo o jedinou kuželku za pořádajícím oddílem, v hodnocení jednotlivců se Dalibor Lang vyšvihl na druhé místo za výkon 559.
 

---------------------------------------------------------------

SlavonicíchTURNAJse O POHÁR MĚSTA SLAVONICE 2018

Více zde: https://kuzelky-tjtrebic3.webnode.cz/
TURNAJ O POHÁR MĚSTA SLAVONICE 2018

Více zde: https://kuzelky-tjtrebic3.webnode.cz/
TURNAJ O POHÁR MĚSTA SLAVONICE 2018

Více zde: https://kuzelky-tjtrebic3.webnode.cz/TURNA

TJ TŘEBÍČ A – ohlédnutí za kuželkářským ročníkem 2018/2019

Ligové soutěže jsou dohrány, divizní i krajské soutěže mají po sezóně, odehrány jsou všechny zápasy Poháru ČKA, republiková mistrovství jednotlivců i dvojic už znají své vítěze, dokonce i mistrovství světa družstev letos konané v Rokycanech už je ukončené. Je čas malinko bilancovat, jak nám to v ročníku 2018-2019 vlastně šlo.

Asi nejvýstižnějším slovem je průměrný. Deset výher, deset proher, dvě remízy. Celou sezónu jsme se pohybovali v průměrných vodách tabulkového středu. Nejhůře jsme byli na osmém místě, jedinkrát se Třebíči podařilo prokousat na 4. příčku tabulky. To bylo po vydařené sérii pěti výher za sebou na přelomu podzimní a jarní části sezóny – ale to byla jakási labutí píseň třebíčských před „jarní únavou“. Hned v úvodu sezóny nás na naší kuželně zaskočil dobře hrající nováček z Dačic, což trochu předznamenalo fakt, kde nás letos tlačila bota – domácí utkání. Kdysi nedobytná třebíčská pevnost ztratila své kouzlo a hosté si až příliš často přijeli vybrat svůj desátek. Snad jen proti „papírově“ slabším se třebíčští dokázali doma prosadit, byť například sestupující Jičín si z Třebíče odvezl bod za remízu.

Z celkových 22 bodů nasbírala Třebíč 13 bodů na podzim, především zásluhou skvělého závěru kalendářního roku. Jenže jarní půlka se nesla ve znamení komplikací na více frontách. Zdravotní patálie vyřadily na část sezóny několik hráčů základní sestavy. K tomu se připojily technické problémy na naší kuželně, které nás donutily k přesunu některých hracích termínů. Dohromady 8 jarních utkání bylo sehráno ve 4 víkendových dvojblocích, což bylo v kombinaci s mezerami v sestavě častokrát nad síly třebíčského mančaftu. Navzdory tomu se nám podařilo v konečném účtování uhájit slušné páté místo. Ze šedého průměru jasně zářil po většinu sezóny Robert Pevný, který v hodnocení jednotlivců skončil na výborném pátém místě. A Robert také zahrál absolutně nejlepší nához celého ročníku 662 kuželek!  Třebíčský prapor držel tradičně vysoko také Kamil Nestrojil, kvůli zranění však odehrál jen 15 utkání. Našemu týmu chyběl ještě alespoň jeden tahoun, nedokázali jsme zacelit mezeru po Petru Dobešovi, jenž přestoupil do České Třebové hrát Interligu (se kterou letos získal titul Mistra České republiky…).

Když bylo jasné, že medailové příčky ligové tabulky jsou nám vzdálené, soustředili jsme se na účast v Poháru ČKA. V minulých 4 ročnících jsme se vždy probojovali do finálové čtyřky a chuť pokračovat v této „tradici“ byla silná. V prvním kole nadstavby jsme v dvojutkání remizovali s letos výborně hrajícím třetiligovým Tehovcem. Do osmifinále nás poslalo až prodloužení – náhlá smrt, kde jsme byli o 2 kuželky šťastnější. Dalším naším soupeřem byl Duchcov a snadnější postup jsme si nemohli přát – venkovní výhra 5:1 a domácí kontumace ve prospěch Třebíče nás navnadily na čtvrtfinálový duel s krajským rivalem z Jihlavy. Ovšem Jihlava v dvojzápase potvrdila, že Interligu nehraje náhodou, šla svému štěstí naproti a povolila třebíčským jediný dílčí bod za rozhodnutého stavu. Letos byl tedy závěrečný turnaj Poháru ČKA bez účasti Třebíče; pohárový titul putuje do Prahy - tým Slavoje přidal pěknou třešínku na dort ke svému postupu z 1. ligy do Interligy.

Ani v soutěžích jednotlivců či dvojic neslavili třebíčští kuželkáři výraznější úspěchy. S jedinou výjimkou – a tou je parádní a trochu překvapivá stříbrná medaile Jiřího Mikoláše, kterou vybojoval společně s Michalem Kellnerem (KK Moravská Slavia Brno) v soutěži tandemů na MČR dvojic. Jiří tedy medailově navázal na loňské zlato z tandemu smíšených dvojic a zdá se, že tandemy jsou Jirkovou doménou.

 V létě mají kuželkáři zasloužený odpočinek, nicméně štěstí přeje připraveným a tak už nyní se v třebíčském družstvu chystají nějaké drobné personální úpravy kádru. Chystáme posílení ligového družstva s cílem zvýšit konkurenci a naději na boj o přední příčky tabulky. Ale je to kulatý a člověk nikdy neví, jak to spadne… nechme se překvapit, my se na novou sezónu už těšíme :).

-----------------------------------------------------------------------

 

1.KLM - 22.kolo

   13.4.2019 V závěrečném kole už třebíčským "o nic nešlo", v každém případě bylo jisté celkové 5. místo. Utkání s Hvězdou Trnovany bylo tedy především "tréninkem" na nedělní zápas v rámci Poháru ČKA. Na Třebíč si vyšlápl Zdeněk Kándl a zahrál své maximum 631, za Třebíč se trefil nejvíc Mojmír Novotný (585), ale to na týmové body nestačilo...
 

Krajský přebor - 22.kolo

   12.4.2019 Závěrečné kolo se Béčku nevydařilo podle představ, ikdyž to po 2/3 průběhu bylo velmi vyrovnané. Finální runda vyzněla naprosto přesvědčivě pro hosty z Nového Města B, o kuželku pod 500 skončil Pavel Sáblík...
   12.4.2019 Céčko potvrdilo roli favorita a porazilo sestupující PSJ Jihlavu C, přestože nához utkání měl hostující Karel Slimáček (477). Jedničkou domácích byl Petr Března (459).
 

Pohár ČKA - osmifinále

   14.4.2019 První utkání osmifinále Poháru ČKA sehráli třebíčští v neděli v Duchcově a do odvety si odvážejí slibný výsledek - výhru 5:1. Odveta se naplánována na čtvrtek 18.4. od 19:00 na třebíčské kuželně.
 

-----------------------------------------------------------------------

 

Krajský přebor - 15.kolo - dohrávka DERBY

   5.4.2018 V "bratrovražedném" duelu oplatilo Céčko Béčku porážku z podzimu. Přestože nejlepší nához předvedl Pavel Kohout z Béčka (476), na Céčkové tři 460+ to nestačilo, ztráta z první rundy byla pro Béčko osudná...

-----------------------------------------------------------------------

 

Krajský přebor - 16.kolo - dohrávka

   29.3.2019 Béčko si poradilo s adeptem na postup - Nové Město nepředvedlo oslnivý výkon a domácí po zásluze získávají dva body, jedničkou zápasu Jarda Tenkl (477).
 

Krajská soutěž - 6.kolo nadstavby

   25.3.2019 S letošní sezónou se Déčko rozloučilo domácí výhrou nad Velkým Meziříčím a v celkovém hodnocení končí na 4.místě.

-----------------------------------------------------------------------

 

1.KLM - 21.kolo + dohrávka 14.kola

   23.3. a 24.3.2019 Tentokrát se Třebíči víkendový dvojzápas vydařil poměrně lépe než předchozí "pokusy". Na domácí kuželně jsme vybojovali 3 body za sobotní remízu s Rosicemi a nedělní výhru proti Táboru. Obě utkání měla podobný průběh, domácí po dvou rundách ztráceli 1:3, ale závěrečné dráhy v podání Kamila Nestrojila a Vaška Rypela přinesly Třebíči bodový zisk.
 

Krajský přebor - 21.kolo

   23.3.2019 Béčko si na jihlavském bazénu poradilo s PSJ, zřejmě rozhodující úder domácím zasadil Pavel Kohout (472).
   24.3.2019 Jako již téměř tradičně si proti některému z třebíčských družstev hodil nějaký celek rekord kuželny, tentokrát si Cetoraz pohrála s naším Céčkem...
 

-----------------------------------------------------------------------

 

1.KLM - 20.kolo

   16.3.2019 V Zábřehu to třebíčským vůbec nepadalo a domácí toho dokonale využili, rozdíl byl patrný ve všech ukazatelích. Premiéru v třebíčském Áčku zažil Tomáš Brátka.

Krajský přebor - 20.kolo

   15.3.2019 Béčko si doma vyšláplo na druhou Cetoraz, ikdyž to dlouho na body nevypadalo. Ovšem v závěru řádil Jarda Tenkl a ozdobil účet utkání svou první pětistovkou = 505!!!
   15.3.2019 Céčku to v závěru sezóny nelepí podle představ a doma prohrává se Žirovnicí, celý tým se "vešel" do 17 kuželek (418-435) a to bohužel nestačilo...
 

Krajská soutěž - 5.kolo nadstavby

   13.3.2019 SCI Jihlava poráží naše Déčko v nadstavbě i podruhé, čestný bodík vybojoval Petr Picmaus (426).
Nadstavba05_KK SCI Jihlava - TJ Třebíč D 5:1 (1698:1651)
 

-----------------------------------------------------------------------

 

Krajský přebor - 19.kolo

   8.3.2019 Neuvěřitelně vyrovnané utkání se hrálo v Žirovnici, kde se našemu Béčku povedlo zvítězit o pouhé 2 kuželky. V závěru to naštěstí padalo Lukáši Tomanovi (450), Jarda Tenkl hrál bez fíka.
   7.3.2019 První dvě třetiny zápasu v Pelhřimově byly velmi vyrovnané a duely rozhodovaly jednotlivé kuželky, v závěru ale Třebíč využila pelhřimovského výpadku a zaslouženě vítězí! Hezky se trefil náhradník Libor Nováček (460).
 

Krajská soutěž - 4.kolo nadstavby

   6.3.2019 První výhru v nadstavbě slaví Déčko, když s "odřenýma ušima" o dvě kuželky odváží oba body z jihlavského Startu.

Nadstavba04_TJ Start Jihlava C - TJ Třebíč D 2:4 (1620:1622)

-----------------------------------------------------------------------

Krajský přebor - 18.kolo

   1.3.2019 Třebíč vs. Pelhřimov 1:1. V 18.kole přijela obě pelhřimovská družstva B i G do Třebíče a odváží si jednu výhru a jednu prohru. Třebíčské Céčko bohužel prohrálo a v honbě za prvním místem v tabulce tedy další body nepřidává, Béčko přes špatný začátek otočilo a poráží Géčko.

Krajská soutěž - 3.kolo nadstavby

   25.2.2019 Déčku se v nadstavbě nedaří jako v základní části, prohráváme potřetí v řadě...navzdory pěknému náhozu Tomáše Brátky (454).

-----------------------------------------------------------------------

1.KLM - 16.kolo + předehrávka 18.kolo

Více zde: https://kuzelky-tjtrebic3.webnode.cz/

1.KLM - 16.kolo + předehrávka 18.kolo

Více zde: https://kuzelky-tjtrebic3.webnode.cz/

1.KLM - 17.kolo + předehrávka 19.kolo

   23.2. a 24.2.2019 Domácí zápasy byly jako den a noc. Zatímco v sobotu si Třebíč v pohodovém tempu zajistila dva body výhoru nad Duchcovem 7:1, v neděli se třebíčským nepovedlo takřka nic a České Velenice bez problémů vyplenily naši kuželnu v pěkném náhozu.
 

Krajský přebor - 17.kolo

   22.2.2019 Černý pátek třebíčských kuželek - v krajském přeboru se našim barvám nedařilo. Béčko po slibném úvodu padlo v Pelhřimově, Céčku se nedařilo v Novém Městě, kde se hrálo o průběžné vedení v tabulce.

17_TJ Spartak Pelhřimov B - TJ Třebíč B 6:2 (2569:2494)
17_TJ Nové Město na Moravě A - TJ Třebíč C 7,5:0,5 (2604:2493)

Krajská soutěž - 2.kolo nadstavby

   22.2.2019 Ani Déčko neprolomilo páteční smůlu, podruhé za sebou doma zpívá kanár!

-----------------------------------------------------------------------

 

1.KLM - 16.kolo + předehrávka 18.kolo

   16.2. a 17.2.2019 Východočeský dvojzápas se třebíčským se dvěma náhradníky v sestavě povedl jen napůl. Jičín se nám podařilo v sobotu zdolat, ovšem nedělní zápas v Hořicích byl nad naše síly. Stabilně a dobře hrál Dalibor Lang (587+586), nejblíž k šestistovce měl v sobotu Robert Pevný (596).
 

Krajský přebor - 16.kolo

   15.2.2019 Utkání TJ Třebíč B - TJ Nové Město na Moravě A odloženo!
   16.2.2019 Veledůležité body vyválčilo Céčko v městském derby na kuželně BOPO. Nepříznivý výjov utkání se povedlo ve druhé půli utkání otočit a bereme štastné 2 body. Nejlépe zahrála Lenka Concepción (440).
  

Krajská soutěž - 1.kolo nadstavby

   15.2.2019 Déčko doma nestačilo na jihlavský Start C, a to dokonce bez dílčího bodu. Zásadní potíž byla v dorážce, jedničkou zápasu se stal jihlavský Petr Hlaváček (461), Vendy Pospíchalová pak 457. Nejlepší z třebíčských Tomáš Brátka (435) o 5 kuželek nestačil na Míru Berku.
 

-----------------------------------------------------------------------

 

1.KLM - 14.kolo

   2.2.2019 Utkání mezi TJ Třebíč a KK Loko Tábor bylo po první odehrané dráze přerušeno pro poruchu ASK, nárhadní termín byl domluven na neděli 24.března od 10:00.

Krajský přebor - 14.kolo

   1.2.2019 Prvního února se v Kamenici děly věci! Kvalitní týmový výkon zajistil Céčku dva body, Lenka 475, Vláďa 455, Jarda 455, skvělé náhozy! Ovšem Honzových 501 (331+170) bylo jednoduše nejvíc, GRATULUJUEME k parádnímu číslu a k důležitým bodům!
   2.2.2019 A druhého února se svedla městská bitva na kuželně BOPO Třebíč. Napínavou a těsnou bitvu rozhodl až závěrečný duel, Béčko nakonec "přehrálo" Bopáky o 8 kuželek a slavá důležitou výhru.


Krajská soutěž - 14.kolo

   30.1.2019 Náskok z prvních dvou duelů vydržel Déčku až do konce a třebíčští si vezou z Nového Města dva body.
 

--------------------------------------------------------------

 

MISTROVSTVÍ JEDNOTLIVCŮ KRAJE VYSOČINA 2019

26.-27.1.2019 Měření sil jednotlivců našeho kraje dopadlo pro třebíčský oddíl velmi dobře. Ve dvanácti vypsaných kategoriích se podařilo třebíčským získat hned 5 zlatých medailí, celkově vybojovali 9 cenných kovů a v hodnocení oddílů byla TJ Třebíč jasně nejúspěšnější. Gratulujeme a díky za parádní reprezentaci našeho oddílu!
Zlatí hoši a dívky:
 - žákyně mladší ... Veronika DVOŘÁKOVÁ
 - žáci mladší ... Josef VRBKA
 - žákyně starší ... Barbora MALENOVÁ
 - seniorky ... Marie DOBEŠOVÁ
 - senioři ... Dalibor LANG

KMJ Vysočina 2019 - kompletní výsledky

--------------------------------------------------------------

 

1.KLM - 13.kolo

   19.1.2019 Po delší době se v sestavě třebíčského Áčka objevilo jméno Dobeš, ale ani s dobře hrajícícm Honzou se body z Dačic přivézl nepodařilo.
 

Krajský přebor - 13.kolo

   18.1.2019 Domácí Kamenice si na svou novou čtyřdráhu rychle zvykla a hraje pěkné náhozy, na které bylo naše Béčko krátké. Čestný bod zaznamenal Lubomír Horák (420).
   18.1.2019 Papírové předpoklady se tentokrát nemýlily a Céčko smázlo jihlavský Start kanárem, přestože průběh hry nebyl vždy tak jednoznačný jako konečný výsledek. Parádní druhou dráhou se blýskl Petr Dobeš, celkově pěkných 457.
 

Krajská soutěž - 13.kolo

   18.1.2019 Soutěžní premiéru má za sebou Aneta Berounová a vůbec si nevedla zle, ba naopak (432). Její výkon však nestačil a Éčko prohrává se Startem C, tento výsledek však nemá vliv na umístění Éčka po základní části soutěže - 1.místo.

13_TJ Třebíč D - TJ Start Jihlava C 2:4 (1611:1623)

--------------------------------------------------------------

 

1.KLM - 12.kolo

   12.1.2019 Úvodní kolo jarní části ligy začalo Áčko šťastnou výhrou nad Valašským Meziříčím, domácí jedničkou byl nestárnoucí Dalibor Lang (583).

Krajský přebor - 12.kolo

  12.1.2019 Na Startu získalo Béčko 2 body, Jarda Tenkl (463) ve druhé rundě vytvořil dostatečný náskok pro zbytek zápasu.
  11.1.2019 Céčko začalo rok 2019 prohrou v Novém Městě s tamním Béčkem a klesá na druhé místo v tabulce, Vláďovi Kantorovi ani 441 nestačilo na dílčí bod...
 

Krajská soutěž - 12.kolo

   10.1.2019 Série výher našeho Déčka pokračuje i v novém roce. Na domácí kuželně (ale v roli hostů) poráží Velké Meziříčí, dařilo se (hlavně v plných) Liboru Nováčkovi (458).

--------------------------------------------------------------

 

TURNÉ VYSOČINA 2018

TURNÉ VYSOČINA_2018_Konečné výsledky

--------------------------------------------------------------

PŘEBORY TJ TŘEBÍČ 2018/2019

TJ Třebíč - přebory 2018-2019 ... VÝSLEDKY

--------------------------------------------------------------

 

TŘEBÍČSKÝ POHÁR 2018 - XIII.ročník

Průběžné výsledky Třebíčského poháru 2018

 

Přijďte se po podzimní části sezóny pobavit s parťákem/parťačkou na třebíčskou čtyřdráhu na tradiční TŘEBÍČSKÝ POHÁR, letos opět jako součást Turné Vysočina 2018!!! Rádi Vás uvidíme, TJ Třebíč

TP2018_výsledky_CELKOVÉ
TP2018_výsledky_MUŽI
TP2018_výsledky_SMÍŠENÉ
TP2018_výsledky_ŽENY

 

--------------------------------------------------------------

 

1.KLM - 11.kolo

   1.12.2018 Třebíč si doma poradila s Hvězdou Trnovany a vítězí počtvrté v řadě. Nejblíž šestistovce byl Vašek Rypel (595).

Krajský přebor - 11.kolo

   30.11.2018 Béčko nestačilo v Novém Městě především na domácí děvčata, která se zasloužila o rozhodující rozdíl v nastřádaných kuželkách.
   1.12.2018 Céčko přezimuje na čele tabulky, v posledním podzimním kole uštědřilo kanára PSJ Jihlavě na jejich kuželně, nához utkání měla Lenka Concepción (453).

Krajská soutěž - 11.kolo

   30.11.2018 Déčko pokračuje na vítězné vlně, tentokrát to s kanárem odnesl městský rival z Bopa. Zdenda Toman krásných 463.
 

--------------------------------------------------------------

 

1.KLM - 10.kolo

   24.11.2018 Třebíč dokázala zvítězit na nevyzpytatelné kuželně ve Valašském Meziříčí, pomohly k tomu tři šestistovky, nejlépe zahrál Robert Pevný (639).
 

Krajský přebor - 10.kolo

   23.11.2018 Na domácí kuželně se Béčku i Céčku zadařilo a oba nače celky poměrně jednoznačně poráží své soupeře Start Jihlava B i Nové Město B. Jedničkami duelů byli Dáša Rypelová (455) a Petr Toman (471)

Krajská soutěž - 10.kolo

   21.11.2018 V bitvě o čelo tabulky Třebíč na jihlavském bazénu nekompromisně poráží SCI Jihlava v parádním náhozu 1817. Opět řádil Libor Nováček (481)!

--------------------------------------------------------------

 

1.KLM - 9.kolo

   17.11.2018 Třebíč zavítala do Rosic - na kuželnu lídra tabulky. Dobře postavená sestava slavila překvapivý úspěch, třebíčští se vyhráli 4 duely (byť jednou o pouhou kuželku a jednou pouze o dvě) a celkově nahráli o 7 kuželek více! Cenné body z Rosic!

Krajský přebor - 9.kolo

   16.11.2018 Třebíčští dokázali stoprocentně využít domácího prostředí a Béčko i Céčko své soupeře porazily. Béčko navzdory slabšímu úvodu proti PSJ Jihlava vždy vedlo a celé utkání vygradovalo famózním soubojem Jarda Tenkl - Luboš Strnad 490:479. Céčko přivítalo lídra tabulky z Cetorazi a v napínavém utkání rozhodl až parádní závěr domácích dotahováků (při celkové výhře o 61 kuželek udělali domácí na poslední dráze o 59 dřev navíc...), Vláďa Kantor nahrál 479.

 

1.KLM - 8.kolo

   10.11.2018 Zábřeh zůstává i po 8.kole bez bodu, jelikož o 33 kuželek nestačili v Třebíči na domácí Áčko. Kamil Nestrojil hrál bez fíku a porazil 605 kuželek.
 

Krajský přebor - 8.kolo

   9.11.2018 V Cetorazi většinou nepadají závratná čísla a domácí body nerozdávají. Po smolném začátku se v dalším průběhu díky štěstí i umění překlopilo skóre na stranu Třebíče, ale závěrečný duel bohužel patřil opět domácím, kteří celkově vítězí o 25 kuželek.
   9.11.2018 Ani Žirovnice se neukázala jako příjemný hostitel a povolila Třebíči až v závěru jen jeden dílčí bod, který pěknou dorážkou vybojoval Honza Dobeš (463)
 

Krajská soutěž - 8.kolo

   14.11.2018 Déčko nemělo slitování s Velkým Meziříčím a uštědřilo mu kanára o 221 kuželek. Skvělé plné i krásná dorážka vynesly Liboru Nováčkovi nához 483 kuželek!

--------------------------------------------------------------

 

1.KLM - 7.kolo

   3.11.2018 V Český Velenicích uhrála Třebíč 3 body ze hry, ale celkově nahráli domácí o 80 kuželek více a berou oba body. Další šestistovku přidal do své letošní sbírky Robert Pevný (605), nához utkání měl domácí Ondej Touš (613) s 23 hodovkami!


Krajský přebor - 7.kolo

   2.11.2018 V duelu Třebíč B - Žirovnice B nebyla nouze o pěkné výkony, hosté byli nakonec malonko vyrovnanější a o 12 kuželek šťastnější.
   2.11.2018 Céčko si poměrně jednoznačně poradilo s pelhřimovským Géčkem, domácí 4x přes 450, hosté ani jednou...

Krajská soutěž - 7.kolo

   31.10.2018 Další dva body pro Déčko, ve vyrovnaném souboji s SCI Jihlava byli o fous lepší domácí.
 

--------------------------------------------------------------

 

1.KLM - 6.kolo

   27.10.2018 Áčku se doma nedaří, kvalitu znovu potvrdil jen Robert Pevný (615), Jirka Mikoláš zahrál také pěkně (592), ale prohrává těsně o 3 kuželky, oba body si nakonec odváží Hořice, kterým stačil průměrný výkon.

Krajský přebor - 6.kolo

   25.10.2018 V Pelhřimově se Béčku nedařilo, na dobře hrající domácí tým by byly potřeba jiné výkony. Světlým momentem třebíčských byla první dráha Jardy Tenkla 252 (157+95).
   26.10.2018 Naopak Céčko si v Pelhřimově poradilo s tamním Béčkem, když využilo 2 slabších náhozů domácích, pro Třebíč vyzněla větší vyrovnanost výkonů.
 

Krajská soutěž - 6.kolo

   26.10.2018 Déčko doma nezaváhalo a bere oba body po jasné výhře nad Céčkem z Nového Města, nejlepší nához předvedl Zdenda Toman (445).
 

--------------------------------------------------------------

 

1.KLM - 5.kolo

   20.10.2018 Tentokrát to v Duchcově nebylo "jen o 1 kuželku", ale přesto to bylo zase drama. Naštěstí zase se šťastným koncem pro Třebíč, dorážka rozhodla. Kamil Nestrojil se přehoupnul přes šestistovku (605) a nakonec to stačilo :)
 

Krajský přebor - 5.kolo

   19.10.2018 Souboj o čelo tabulky vyzněl lépe pro třebíčské Céčko, které přichystalo první porážku v sezóně hráčům Nového Města. Potřebnou porci kuželek k dobru zajistil dalším pěkným výkonem už v první rundě Honza Dobeš (470, výtečná druhá dráha 174+81=255).
   19.10.2018 Velmi kvalitní výkony byly k vidění v utkání Třebíč B - Pelhřimov B. Hosté byli však kompaktnější a v důležitých chvílích přesnější a navzdory náozu utkání Jardy Tenkla (481) si odvážejí oba body.
 

Krajská soutěž - 5.kolo

   17.10.2018 Déčko přišlo v Jihlavě o neporazitelnost, přes čtyřstovku přelezl pouze Libor Nováček (417).

05_TJ Start Jihlava C -TJ Třebíč D 4:2 (1580:1527)

---------------------------------------------------------------

 

1.KLM - 4.kolo

   13.10.2018 Na utkání mezi Třebíčí a Jičínem se dá dobře sázet - potřetí za sebou se tyto dva týmy na třebíčské kuželně rozcházejí smírně 4:4, když hosté vedli již 4:0, srovnání zařídili Kamil Nestrojil (582) a hlavně Robert Pevný (639).
 

Krajský přebor - 4.kolo

   12.10.2018 Nové Město doma nedalo šanci našemu Béčku a s přehledem vítězí, čestný bodík vydoloval Pavel Kohout. Céčko využilo
 výhodu domácí kuželny a městského rivala z BOPA poměrně jistě přehrálo, hezky se trefila Dáša Rypelová (457), jedničkou byl Honza Dobeš (471).
 

Krajská soutěž - 4.kolo

   12.10.2018 Déčko drží neporazitelnost, na kuželky porazili Velké Meziříčí o 15.
 

---------------------------------------------------------------

 

1.KLM - 3.kolo

   29.9.2018 Slavoj byl lepší, třebíčští toho kromě poslední rundy moc nepředvedli. Zato v poslední rundě se děly věci, Robert Pevný 662 a poráží Jardu Hažvu 647. Jinak ovšem jasné body pro domácí.

 

Krajský přebor - 3.kolo

   28.9.2018 Derby nemá favorita, ale... Béčko se s Céčkem vůbec nemazlilo a kanár byl na světě. Výtečně si zahrál Milan Lenz, jeho nához utkání má hodnotu 483 kuželek!
 

 

Krajská soutěž - 3.kolo

   24.9.2018 V městském derby si naše Déčko odváží oba body z BOPa, kde přehrálo domácí Céčko bezpečně o 97 kuželek.

---------------------------------------------------------------

 

1.KLM - 2.kolo

   22.9.2018 Na nově zrekonstruované kuželně v Táboře to zatím moc nepadá, přesto se Třebíč vyrovnala s podmínkami lépe než domácí a po zásluze si odvážíme první 2 body. Nához utkání zaznamenal Robert Pevný (586).

 

Krajský přebor - 2.kolo

   21.9.2018 Třebíčská družstva jsou v přeboru i po druhém kole stoprocetně úspěšná. Béčko si poradilo s městským rivalem z Bopa, o rozdílovou porci kuželek se zasloužil svým osobákem Michal Kuneš (486). Céčko nedalo šanci Kamenici, famózně zahrál Honza Dobeš (498).
 

 

Krajská soutěž - 2.kolo

  19.9.2018 Déčko mělo v prvním kole volný los, takže sezónu zahájilo až kolem druhým, ve kterém poměrně jasně přehrálo Velkomeziříčské Béčko o 119 kuželek.
 

---------------------------------------------------------------

 

1.KLM - 1.kolo

   15.9.2018 Začátek ligy třebíčským nevyšel podle představ. Ani 3 šestistovky nestačily (Jirka Mikoláš 604, Kamil Nestrojil 602, Robert Pevný 606), šanci na úspěch zhatil podprůměrný výkon Mojmíra Novotného, Dačice byly vyrovnanějším týmem a v součtu o 7 kuželek šťastější.

 

Krajský přebor - 1.kolo

   14.9.2018 Soutěžní sezónu 2018/2019 začalo Béčko domácí výhrou nad Kamenicí B, důležitý byl bod Pavla Kohouta, který o pouhou jednu kuželku zdolal Milana Podhradského, jedničkou duelu byl již v úvodní rundě Lukáš Toman (478).
   15.9.2018 Céčko si připisuje úvodní 2 body za upracovanou výhru v Jihlavě nad Startem B. Až na Vláďu Kantora (451) to nikomu moc nepadalo, ale body jsou doma!

---------------------------------------------------------------

 

CROWN CUP DAČICE 2018

V tradičním předsezónním turnaji čtyř šestičlenných družstev v Dačicích jsme skončili těsně pod bednou. V konkurenci dalších tří prvoligových družstev tahala naše improvizovaná sestava za kratší konec, přesto se dalo za jistých okolností před poslední rundou díky rakouskému pohárovému systému uvažovat i o třetím místě. Nepovedlo se, nicméně zkušenost z dačické kuželny snad zúročíme v nadcházejícím ročníku. Nejlepčím náhozem z třebíčského družstva se blýskl Robert Pevný (583).

---------------------------------------------------------------

 

O POHÁR STAROSTY MĚSTA TŘEBÍČE 2018

5.ročník turnaje O Pohár Starosty Města Třebíče je za námi. Účast byla v porovnání s minulými ročníky malinko nižší, přesto bylo k vidění mnoho kvalitních náhozů. Letošními vítězi je rodina Dobešových. Mezi ženami turnaj suverénně ovládla (jako již tradičně) Naďa Dobešová výkonem 602, v těžší konkurenci mužů se prosadil Petr Dobeš (v tuto chvíli již hájící barvy České Třebové) náhozem 609 poražených kuželek. Vítězům blahopřejeme, díky všem kuželkářům za účast a přejeme hodně spotrovních úspěchů v nadcházející sezóně.

Pohár starosty města 2018 - finální výsledky_MUŽI.pdf
Pohár starosty města 2018 - finální výsledky_ŽENY.pdf

 

---------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------

 

TURNAJ O POHÁR MĚSTA SLAVONICE

19.8.2017 Třebíčští ovládli soutěž družstev i jednotlivcůVíce zde: https://kuzelky-tjtrebic3.webnode.cz/

TURNAJ O POHÁR MĚSTA SLAVONICE

19.8.2017 Třebíčští ovládli soutěž družstev i jednotlivcůVíce zde: https://kuzelky-tjtrebic3.webnode.cz/

TURNAJ O POHÁR MĚSTA SLAVONICE

19.8.2017 Třebíčští ovládli soutěž družstev i jednotlivcůVíce zde: https://kuzelky-tjtrebic3.webnode.cz/

TURNAJ O POHÁR MĚSTA SLAVONICE

19.8.2017 Třebíčští ovládli soutěž družstev i jednotlivcůVíce zde: https://kuzelky-tjtrebic3.webnode.cz/

TURNAJ O POHÁR MĚSTA SLAVONICE 2018

18.8.2018 Stejně jako loni - třebíčští ovládli soutěž družstev i jednotlivců
 
Prvenství v tradičním srpnovém turnaji ve Slavonicích podruhé v řadě získávají kuželkáři z Třebíče, když druhé Dačice poráží s přehledem o 163 kuželek. Hlavním strůjcem úspěchu byl Kamil Nestrojil, který ozdobil sobotní klání novým rekordem slavonické kuželny 618. Všichni čtyři třebíčší se vešli mezi šest nejlepších jednotlivců a po zásluze si odváží největší porci z tradičně bohaté nabídky individuálních cen. Díky Slavonic, zase za rok Ahoj.
 

---------------------------------------------------------------

19.82017 Třebíčští ovládli soutěž družstev i jednotlivců

Více zde: https://kuzelky-tjtrebic3.webnode.cz/
19.8.2017 Třebíčští ovládli soutěž družstev i jednotlivců

Více zde: https://kuzelky-tjtrebic3.webnode.cz/

Pojď hrát kuželky!

Více info najdeš ZDE! 

--------------------------------------------------------------------------------

ARCHIV - ročník 2017/2018

----------------------------------------------------

ARCHIV - ročník 2016/2017

----------------------------------------------------

ARCHIV - ročník 2015/2016

Archiv zpráv z ročníku 2015/2016

----------------------------------------------------

ARCHIV - ročník 2014/2015

Archiv zpráv z ročníku 2014/2015

----------------------------------------------------

ARCHIV - ročník 2013/2014

Archiv zpráv z ročníku 2013/2014

---------------------------------------------

Výsledkový servis

Výsledky 2.KLM skupina B 2014-2015

Výsledky: 01.kolo Výsledky 02.kolo Výsledky 03.kolo Výsledky 04.kolo Výsledky 05.kolo Výsledky 06.kolo Výsledky 07.kolo Výsledky 08.kolo Výsledky 09.kolo Výsledky 10.kolo Výsledky 11.kolo Výsledky 12.kolo Výsledky 13.kolo Výsledky 14.kolo Výsledky 15.kolo Výsledky 16.kolo Výsledky 17.kolo...

Výsledky Divize JIH 2014-2015

01.kolo: Zápis: TJ Třebíč B - TJ Nové Město n.M. 5:3 02.kolo: Zápis: KK PSJ Jihlava B - TJ Třebíč B 3:5 03.kolo: Zápis: TJ Třebíč B - CHJK Jihlava 5:3 04.kolo: Zápis: KK Slavoj Žirovnice - TJ Třebíč B 6:2 05.kolo: Zápis: TJ Třebíč B - TJ Sokol Chotoviny 5:3 06.kolo: Zápis: TJ Třebíč B - TJ Sokol...

Výsledky Krajský přebor Vysočiny 2014-2015

Výsledky 1.kolo.xls Výsledky 2.kolo.xls Výsledky 3.kolo.xls Výsledky 4.kolo.xls Výsledky 5.kolo.xls Výsledky 6.kolo.xls Výsledky 7.kolo.xls Výsledky 8.kolo.xls Výsledky 9.kolo.xls Výsledky 10.kolo.xls Výsledky 11.kolo.xls Výsledky 12.kolo.xls Výsledky 13.kolo.xls Výsledky...